JAU GREITAI PUSLAPIS BUS MODERNIZUOTAS

Informacinė nuorodų sistema

Nuorodų gamyba ir projektavimas


Tai šiuolaikiškas ir patogus sprendimas taupantis laiką bei efektyviai valdantis ir nukreipiantis žmonių srautus.

Informacinė sistema apima tokius elementus kaip: reklaminis bokštas arba reklaminis stovas lauke su tekstine ar grafine informacija. Tokio tipo nuorodos gali būti su vidiniu apšvietimu, t.y. šviečiančios nuorodos, kas labai gerai padėtų orientuotis tamsiu paros metu arba nešviečiančios nuorodos, jei tam nėra poreikio.

Sekantis sistemos tipas tai - pakabinamos info nuorodos. Tokios lentelės dažniausiai nurodo kryptis (nukreipiamoji lentelė) į korpusus, aukštus ar patalpas, gali būti vienpusės arba dvipusės, plokščios arba tūrinės, pagamintos iš aliuminio, stiklo, plastiko ar kitos medžiagos.

Dar vienas tipas - informacinės orientacinės lentos ir lentelės. Tokios sistemos dažnai naudojamos verslo centruose, ligoninėse arba pastatuose su dideliu skaičiumi darbuotojų, patalpų, ar įmonių. Tokios lentelės dažniausiai būna tekstinės, lengvai suprantamos ir prireikus su galimybe keisti informaciją. Informacinės lentos dydis ir informacijos pateikimas turi atitikti konkrečios įmonės bei jos lankytojų poreikius.

Informacinės nuorodų sistemos privalo būti: informatyvios, lengvai matomos, gerai suprantamos, universalios, vientisos ir jei reikia, lengvai papildomos ar keičiamos. Mūsų projektuotojų komanda, profesionaliai apgalvos viską iki smulkmenų ir paruoš racionaliausią sprendimą. 

Dar daugiau pavyzdžių rasite čia

 

 

ATLIKTI DARBAI

Puslapiai: 123»