JAU GREITAI PUSLAPIS BUS MODERNIZUOTAS

Automobilio apklijavimas

Įmonės, asmeninio arba visuomeninio miesto transporto apklijavimas lipdukais viena iš populiariausių reklamos formų. 

Reklama ant visuomeninio transporto yra ypač veiksminga ir šiuolaikiška. Tokia reklama yra aktyvi nuo ryto iki vakaro  ir veikia visuose miesto rajonuose, ir yra ypatingai matoma pėstiesiems ir vairuotojams. 

Krovininio transporto apklijavimas lipdukais turi savo privalumų, iš kurių pagrindinis – didelis reklaminis plotas. Kaip ir bet kuri kita reklama ant transporto priemonės, ji yra dinamiška, tačiau kartu geografiškai daug platesnė. Mūsų įmonė užsiima reklamos projektavimu ir realizavimu ant įvairių tipų automobilių ant bet kokio paviršiaus. Mes galime uždėti reklamą ant visko kas juda! 

Reklama ant automobilio - puikus sprendimas jūsų reklamai. 

 

DIARO gali pasiūlyti Jums mašinos apklijavimą lipdukais, kurių idėją, spalvingumą, formą ar dydį gali apribuoti tik vaizduotė. Dizainerių komanda padės parengti projekto koncepciją ir profesionaliai realizuoti pasirinktą dizainą. Perforotos plėvelės, spalvotos ploteriuotos plėvelės, UV spauda (spauda atspari ultravioletiniams saulės spinduliams) ir kitos reklaminės išraiškos bus pagamintos kokybiškai ir sutartu laiku.

 

ATLIKTI DARBAI

Puslapiai: 12»