JAU GREITAI PUSLAPIS BUS MODERNIZUOTAS

Reklaminė iškaba

Tai svarbi kiekvienos kompanijos įvaizdžio dalis. Kitaip tariant, tai yra Jūsų požiūris į teikiamų paslaugų kokybę ir pagarbą klientui. Moksliniais tyrimai įrodyta ir žymiausi ekspertai, dirbantys reklamos srityje, pritaria, jog geras lauko reklamos pasirinkimas pakelia verslo sėkmės ir pelningumo kriterijus net 50 procentų! Vadinasi, tokia investicija – puikus garantas Jūsų tolimesniam sėkmingo verslo plėtojimui.

Pagrindinis Reklaminių iškabų tikslas – trumpai ir aiškiai apibūdinti norimos veiklos sritį, informuoti potencialų klientą apie Jūsų teikiamas paslaugas. Reklaminėje iškaboje dažniausiai galite matyti įmonės logotipą, teikiamų paslaugų specifiką bei įmonės kontaktus.

Reklaminės iškabos skirstomos į šviečiančias (tūrinės raidės, šviesdėžės, švieslentės) ir nešviečiančias, todėl prieš užsakant reklaminę iškabą, svarbu žinoti, kuriuo paros metu norima, jog reklama būtų maksimaliai matoma. Reklaminės iškabos pasirinkimas turi būti gerai apgalvotas ir tikslingai pasirinktas, nes kiekvienas klientas – svarbus, todėl mes Jums ne tik pagaminsime norimą išorinę reklamą, bet ir patarsime, kuris variantas Jūsų kompanijai bus naudingesnis.


>>> Žiūrėti daugiau atliktų darbų