Susisiekite: +370 655 77 738

Reklamos gamyba

DIARO siūlo platų lauko reklamos paslaugų asortimentą, pradedant tūrinėmis raidėmis ir šviesdėžėmis, baigiant išoriniais stendais bei konsultacijomis. Paslaugos yra pritaikomos pagal individualius kliento poreikius, įskaitant medžiagų parinkimą ir montavimą.

Gauti nemakomą konsultaciją

  REKLAMINIŲ LAUKO IŠKABŲ GAMYBA

   Lauko reklamos gamyba - tai kūrybiškas ir efektyvus būdas atkreipti klientų dėmesį į jūsų įmonės veiklą. Šis procesas apima viską: nuo projektavimo iki galutinio produkto parengimo, užtikrinant, kad reklama atitiktų kliento viziją, savivaldybės reikalavimus ir komercinius tikslus.  

   Reklamos gamyba, tūrinės raidės

   Tūrinės raidės

   Pati populiariausia išorinės reklamos išraiška. Tūrinių raidžių medžiagiškumas, spalvos, formos bei apšvietimas yra begalinių galimybių. Galime pagaminti bet kokias raides, kiek leidžia fantazija.

   Išsirinkti

   Reklamos gamyba, šviesdėžės, šviesdėžių gamyba

   Šviesdėžės

   Visų tipų šviesdežės paklūsta mūsų auksarankiams: šviečiančios ir nešviečiančios; plastikinės, metalinės, surūdijusios, aliumininės; su kiaurapjūviu ar inkrustacija, su spauda ar lipdukais.

   Išsirinkti  

   Reklamos gamyba, šviesdėžės, šviesdėžių gamyb

   Dvipusės šviesdėžės

   Idealus sprendimas, kai nori būti matomas iš visur, apart kosmoso. Jų gamybos galimybės taip pat neribotos kaip kosmoso platybės. Tik kartais teks paklūsti Kultūros paveldo departamento dėsniams.

   Išsirinkti  

   O KAIP TURI ATRODYTI JŪSŲ REKLAMINĖ IŠKABA?


   Sužinokite greitai ir patogiai!

   Mes gerbiame klientų brangų laiką, todėl iš Jūsų reikės tik 3-jų dalykų:

   • Logotipo / užrašo;
   • Fasado / sienos nuotraukos;
   • Reklaminės vietos adreso.

   Konsultacija su specialistu

   DIARO specializuojasi tūrinių raidžių, šviesdėžių bei dvipusių šviesdėžių gamyboje. Šios formos lauko reklamai yra puikus pasirinkimas norint išsiskirti ir pritraukti daugiau žmonių dėmesio.


   Kiekvienas sprendimas yra kruopščiai projektuojamas ir gaminamas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir specifikacijas, užtikrinant jo ilgaamžiškumą ir efektyvumą.


   Tūrinės raidės suteikia plačias galimybes medžiagiškumui, spalvoms, formoms ir apšvietimui - pagal Jūsų viziją. Mūsų meistrai taip pat dirba su įvairiais šviesdėžių tipais, įskaitant šviečiančias ir nešviečiančias, dvipuses, plastikines ar metalines, su kiaurapjūviais, inkrustacijomis ar kitais ornamentais.


   Siūlomos reklaminės iškabos padės Jūsų verslui išsiskirti ir efektyviai pristatyti savo prekės ženklą.   LAUKO REKLAMA

   Reklaminių lauko iškabų gamyba nuo projektavimo iki montavimo Jūsų mieste! 

   Reklamos gamyba, reklaminiai stendai

   Pilonai / Stendai / Stovai

   Siūlome funkcionalius ir lengvai prie aplinkos estetiškai priderinamus pilonus, stendus ir stovus, kurie ne tik reklamuoja, bet ir teikia informaciją apie pastato infrastruktūrą bei jame esančias įstaigas. Neretai naudojama kaip reklaminė priemonė.

   Pavyzdžiai
   Reklamos gamyba, gatvių lentelės

   Gatvių lentelės, numeriai

   DIARO gaminamos gatvių lentelės ir numeriai padeda lengviau orientuotis miesto aplinkoje ir yra gaminami iš Lietuvos klimato sąlygoms – lietui, šalčiui ir karščiui atsparių medžiagų. Tarnavimo laikas priklauso nuo medžiagiškumo.

   Pavyzdžiai

   Reklamos gamyba, emaliuoti herbai

   Emaliuoti herbai ir kt.

   Emaliuoti herbai ir kita emaliuota reklaminė produkcija pasižymi ilgaamžiškumu, kokybe ir išliekamąja verte, todėl yra tinkama naudojimui visuomeninėse ir komercinėse erdvėse. Šiems gaminiams yra suteikiama iki 100 metų garantija.

   Pavyzdžiai

   NUO KO PRIKLAUSO LAUKO REKLAMOS KAINA?

    Kainos tiesiogiai priklauso nuo: 

   • Reklamos tipo - kiekviena lauko reklamos forma, tokia kaip šviesdėžės ar pilonai, turi savo gamybos proceso ypatybes. Sudėtingesnės konstrukcijos stendų, šviesdėžių ar inovatyvūs tūrinių raidžių sprendimai dažnai reikalauja didesnių išlaidų. 
   • Naudojamų medžiagų - atsparesnės atmosferos poveikiui ir ilgai išliekančios medžiagos yra kiek brangesnės, tačiau jos leidžia užtikrinti produkto kokybę ir ilgaamžiškumą. Panaudojant daugiau medžiagų projekte, natūralu, jog lauko reklama kainuos brangiau.
   • Produkto dydžio - stambesni projektai, reikalaujantys didelių medžiagų kiekių ir sudėtingų montavimo darbų, automatiškai didina bendrą projekto kainą.
   • Individualių projekto ypatybių - jei norite įgyvendinti specifinę dizaino koncepcija ar nestandartinį lauko reklamos sprendimą, svarbu žinoti, jog tai taip pat darys įtaką galutinei kainai.

   Visi reklaminiai projektai skaičiuojami individualiai, bet ypač "nekantriems", mūsų ilgametė patirtis leidžia apibrėžti kainų intervalus. 


   Siūlome pradėti nuo projektavimo, kad paskaičiavimai už lauko reklamą būtų pagrįsti vizualiai. Galite kreiptis į mus palikdami užklausos formą ar susisiekti telefonu, mes mielai padėsime įgyvendinti jūsų idėją.

   Gauti pasiūlymą

   LAUKO REKLAMOS IDĖJOS

   Efektyvus būdas pabrėžti verslo matomumą.

   Reklamos gamyba

   Logotipai ant sienos ar registratūros

   Kiekviena įmonė norėdama stiprinti prekinio ženklo identitetą, puošia interjero erdves savo logotipu.

   Idėjos
    

   Reklamos gamyba

   Interjero detalės kaip dekoras

   Tai gali būti informacinio,  motyvojančio ar reprezentacinio pobūdžio erdvių dekoras.

   Idėjos  

   Reklamos gamyba

   Reklaminių plotų idėjos ir jų realizavimas

   Kūriame ir gaminame nestandartinius ir gabaritinius plotus bei t eikiame keitimo paslaugas.

   Idėjos 

   Reklamos gamyba

   Langų / pertvorų lipdukai

   Įvairaus tipo, spalvingumo ar rašto lipdukai: matinimas, dekoras, apsauginė plėvelė nuo saulės.

   Idėjos  

   Įmonės gali stiprinti savo prekinio ženklo identitetą puošdamos interjero erdves logotipais ant sienos ar registratūros. Įvarios dekoro detalės interjere, tuo tarpu, gali atlikti informacinę, motyvuojančią ar reprezentacinę funkciją, suteikiant erdvei unikalų charakterį.

   Taip pat kuriame ir gaminame nestandartinius reklaminius plotus, teikiame jų keitimo paslaugas Lietuvoje. Langų ir pertvorų lipdukai, tuo tarpu, tinka kaip dekoro bei saulės apsaugos nuo saulės sprendimai.


   INFO SISTEMOS

   Reklamos gamyba

   NUORODŲ SISTEMOS

   Šiuolaikiškas ir patogus būdas, taupantis laiką bei efektyviai valdantis ir nukreipiantis žmonių srautus. Tai sprendimas puikiai tinkantis verslo ir prekybos centrams, sporto ir renginių arenoms, valstybinėms ir visuomeninėms erdvėms. Pastatams, kuriuose dideli žmonių judėjimo srautai ir reikalingos kelio nuorodos į įvairius taškus.

   Išsirinkti 

   Reklamos gamyba

   PARKINGO ŽENKLINIMAS

   Stovėjimo aikštelės turėtų atitikti naudotojų poreikius, todėl galime suprojektuoti patogią bei saugią aplinką.  Tokią, kad galima būtų suprasti be kalbos ir interpritacijų, todėl čia labai svarbu tikslingai nukreipti žmonių ir mašinų srautus, pažymėti spec. parkavimo vietas, įkrovimo stotelės, kolonas bei eismo kryptys.

   Išsirinkti  

   Paslaugos gali būti teikiamos su projektavimo ir maketavimo paslauga 

   Gauti pasiūlymą

   DURŲ IR KITOS
   LENTELĖS

   Lentelės kaip informacinės taip ir reklaminės bei reprezentacinės paskirties lauko ir vidaus sąlygoms. Čia mūsų galimybės neribotos, kalusimas tik kainos.

   Išsirinkti

   RODYKLINĖS
   INFO LENTOS

   Tai savotiškas pastato žemėlapis, skirtas greitai ir patogiai susiorientuoti aplinkoje. Dažniausiai naudojamas interjeruose, tačiau puikiai tinka ir laukui.

   Išsirinkti

   REKLAMINIAI
   STOVELIAI

   Puiki idėja pritraukti potencialaus kliento dėmesį ar atskleisti veiklos ypatumus, ypač jei tam neužtenka lauko iškabos. Patogu, mobilu, šiuolaikiška.

   Išsirinkti

   NEMOKAMAI KONSULTUOJAME, 
   DĖL MEDŽIAGIŠKUMO

   Gamybai naudojame tik sertifikuotas medžiagas, bet ne mažiau svarbu yra parinkti tinkamas būtent Jums. Labai daug reikšmės turi aplinka, dydis ir reklaminės zonos reikalavimai.

   Nepataupykite, bet ir nepermokėkite bereikalingai. 

   Konsultacija su specialistu

   KITOS DIZAINO PASLAUGOS

   kūryba / maketavimas

   Reklamos gamyba

   Vizitinės

   Siūlome profesionalų maketavimą ir tik kokybišką spaudą. Turime didelį popieriaus asortimentą.

   Galerija

   Reklamos gamyba

   Meniu

   Sumaketuosime, atspausime ir pagaminsime kavinių, restoranų bei kitų paslaugų meniu ar katalogus.

   Galerija

   Reklamos gamyba

   Logotipai

   Sukursime originalaus dizaino formalų logotipą. Dovanu gausite 100 vnt. personalizuotų vizitinių!

   Galerija

   Reklamos gamyba

   Maketavimas

   Mes padėsime sukurti Jūsų įmonės ar veiklos įvaizdį. Atliksime darbą meniškai ir profesionaliai.

   Galerija

   Siūlome platų papildomų dizaino paslaugų spektrą, pradedant vizitinėmis kortelėmis, kurias galime sumaketuoti ir atspausdinti, pasitelkdami įvairias popieriaus rūšis. Taip pat rengiame meniu ir katalogus kavinių ir restoranų poreikiams.

   Logotipų kūrimas taip pat yra mūsų kompetencijoje – sukursime unikalų dizainą ir dovanosime 100 personalizuotų vizitinių kortelių. Be to, padėsime sukurti visapusišką Jūsų įmonės ar veiklos įvaizdį, atlikdami meniškus ir profesionalius maketus.


   Ne žodžiai, o darbai augina tikrąją draugystę.

   TODĖL MŪSŲ DRAUGAIS JAU TAPO: