Susisiekite: +370 655 77 738

TŪRINĖS RAIDĖS

Tūrinės raidės yra populiari reklaminių iškabų rūšis, kuri leidžia išsiskirti Jūsų reklamai iš kitų. Tai yra didelės, trimačio efekto raidės, kurios gali būti šviečiančios, padedančiu paryškinti Jūsų prekės ženklą ir pritraukti praeivių dėmesį, ypač tamsios paros metu.

Gaminame tūrinių raidžių iškabas iš kokybiškų medžiagų, atsparių laikui ir aplinkos veiksniams. Mes taip pat siūlome sukurti individualų dizainą, kuris atitiks Jūsų verslo poreikius ir pritrauks kuo daugiau potencialių klientų.

Pasirinkdami tūrines raides, Jūs įgaunate pranašumą prieš savo konkurentus, nes taip išskiriat savo prekės ženklą, sustiprinat savo verslo stilių ir savitumą. O mes visada pasiruošę patarti ir rekomenduoti, kaip geriausiai išnaudoti šią reklamos rūšį, kad pasiektumėte geriausius rezultatus!


NERŪDIJANČIO (NP) PLIENO
tūrinės raidės
Prabangos ir elegancijos įsikūnijimas

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Tūrinės raidės iš nerūdijančio plieno:  išskirtinai subtilaus grožio bei žavesio tūrinių raidžių iškabos, kurios pateisina savo lūkesčius ir atitinkamą kainą. Jos "jautrios" mūsų šalies oro sąlygoms, todėl reikalauja daug dėmesio ir priežiūros ypač jei tai lauko reklama.

Reklamos tarnavimo laikotarpis:    10 ir daugiau metų priklausomai nuo priežiūros

Iškabos remontas:  minimalus: LED keitimas, pilnas išvalymas

Priežiūra: alymas 3-4 kartus į metus, priklausomai nuo keiksmingos aplinkos


ALIUMINIO KORPUSO
tūrinės raidės

Ilgametė reklama - praktiškas pasirinkimas

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Tūrinės raidės iš aliuminio:  geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į mūsų šalies oro sąlygas. Aliuminis, kaip metalas, nebijo korozijos ar kitų gamtos poveikių, todėl Jūsų reklaminiai gaminiai tarnaus ilgus metus. 

Reklamos tarnavimo laikotarpis:  15-20 metų

Iškabos remontas:  minimalus, LED keitimas, pilnas išvalymas

Priežiūra: minimali, valymas 1 kart į metus


PLASTIKINĖS (PVC)
tūrinės raidės 

Ekonimiška, bet ne mažiau patrauklu

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Tūrinės raidės iš plastikinio korpuso:  puikus pasirinkimas, kai reikia kainos ir išvaizdos kompromiso. Iškabos puikiai išlaiko savo formas, ypač, jei nėra paveikiamos kaitrios saulės. Tokiomis sąlygomis Jūsų reklaminiai gaminiai tarnaus ilgus metus. 

Reklamos tarnavimo laikotarpis:  5-7 metai

Iškabos remontas:   dažniausiai tenka gaminti naują, nes nuo didelės temperatūrinės kaitos, raidžių korpusas deformuojasi ir tai nepasiduoda remontui. Gaminant naują detalę, yra sumontuojami ir nauji šviesos diodai, kurie švies ryškiau nei likusios iškabos. Kaip rezultatas - iškaba švies netolygiai ir bendrai atrodys netvarkingai.

Priežiūra: valymas 1-2 kart į metus.


Susijusios paslaugos

DVIPUSĖS ŠVIESDĖŽĖS
(konsolės)

Pamatyti daugiau

LOGOTIPAI KAIP INTERJERO PUOŠMENA

Pamatyti daugiau

INTERJERO REKLAMINĖS DĖTALĖS IR KT.

Pamatyti daugiau

STIKLŲ IR PERTVORŲ TONAVIMAS

Pamatyti daugiau

Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.